Sosyal Medya

Günümüzün gelişen teknolojisi ve internetin hayatımızın her alanına hızlıca yayılması iletişimi hızlı bir şekilde arttırmıştır. Yaşam şeklimiz, alışkanlıklarımız teknoloji ve internetle birlikte değişmiş ve eskisinden çok daha hızlı bir hale gelmiştir.

İnternetin bu kadar hızlı bir şekilde hayatımıza girmediği, hatta olmadığı dönemlerde iletişim tek taraflıydı. Radyo, TV, gazete, dergi gibi tek taraflı yayınlar aracılığıyla iletişim sağlanır, reklamlarda bu iletişim kanallarıyla verilirdi.

Geleneksel medyada tek taraflı bilgi akışı olurken, günümüzün ilerleyen teknolojisi ile birlikte gelişen sosyal medyada çift taraflı bilgi akışı gerçekleşmektedir.

Sosyal medya dediğimiz facebook, twitter, instagram,linkedin gibi ağlar hem kurumsal hem de bireysel olarak binlerce kullanıcıya anında ulaşmaktadır.

İçinde bulunduğumuz dijital çağda artık birçok kurum, kuruluş ve insan sosyal medyayı aktif olarak kullanmaktadır. Bu sayede her türlü bilgiye ulaşım kolaylaşmıştır.

Her kesimden sosyal medya kullanıcıları istedikleri bilgiye anında erişip, görüşlerini ve taleplerini yine sosyal medya aracılığıyla iletir hale gelmiştir.

Sosyal medyanın giderek hızla yaygınlaşması geleneksel medyanında yerini almasına sebep olmuştur.

Facebook Reklamları

Facebook, bugün küçükten büyüğe her yaştan insanın kullanmakta olduğu çok büyük bir kitleye sahip olan sosyal bir platform. Dünya çapında her gü...

Detayları İncele

İnstagram Reklamları

İnstagram, görsellik üzerine kurulu ve her geçen gün kullanıcı sayısı giderek artan sosyal bir ağ. İnstagram görselliğiyle kullanıcılara hitap ettiği için rekl...

Detayları İncele

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya ağlarının hayatımıza girmesi ile birlikte markalar, küçük ya da büyük ölçekli firmalar tercihlerini sosyal medya üzerinde kullanmaya başladıl...

Detayları İncele

Biz Sizi Arayalım

Dijital reklam çözümleri hakkında detaylı bilgi ve fiyat almak için lütfen form gönderin.

YUKARI